ARES MSR338 SPRING SNIPER TÜFEĞİ BOLT ACTION SIYAH

 ARES MSR338 SPRING SNIPER TÜFEĞİ BOLT ACTION SIYAH


Özellikle ayrıntılı ve yüksek kaliteli yaylı replika, hazırda ABD Ordusunda kullanılan SOCOM keskin nişancı tüfeğinin 1/1 ölçeğinde full metal versiyonu. Ares Airsoft reprodüksiyonu yeni TX sistemi ile donatılmış. Sistem hızlı bir silindir değişimine izin verir, bu da tüfeğin adaptörü eklendği yaylı sistemin yanında hem green gaz hem de CO2 CO2 / airsoft gaz adaptörü değildir ile çalıştırılabileceği anlamına gelir. 
 
Orijinali gibi, Ares MS338 de tamamen yüksek kaliteli alüminyumdan yapılmış yandan katlanır bir dipçiğe sahiptir. Tüfeğin hemen hemen ortasında, bir QD askı montajı takmak için solda ve sağda bir alan bulunur. Ayrıca şaftın başında üçlü 21mm ray sistemi dahil edilmiştir. Buradaki her bir ray 115 mm uzunluğundadır ve her çeşit aksesuarları monte etmek için kullanılabilir. 

Modüler ön sistem sayesinde raylar kullanıcı tarafından istenildiği gibi hareket ettirilebilir. Ayrıca şarjör önünde bir bipodun takılması için 21 mm'lik başka bir ray eklenmiştir. Komple alüminyum gövdenin ve ön sistemin üzerinde, çeşitli hedef cihazları monte etmek için 560 mm uzunluğunda 21 mm'lik bir ray bulunur. 


Tamamen modüler dipçik ile omuz yastığının uzunluğu arka tarafta 17 mm'ye kadar ayarlanabilir, bu, klik ayarlı arka ayar çarkı kullanılarak kolayca yapılır. Orta yumuşaklıkta kauçuk malzemeden yapılmış hafif nervürlü omuz plakası, her pozisyona rahat bir uyum sağlar. Polimer yanak pedlerinin yüksekliği de 14 mm'ye kadar ayarlanabilir. Bu aynı zamanda tıklama ayarlı bir kadran ile de ayarlanır. Doğru ayar bulunduğunda, mil ve yanak desteğinin her biri 2,5 mm'lik başsız vidayla sabitlenebilir.

YAYLI BOLT ACTION TÜFEK
TAM METAL
 
DÜŞÜK KAPAKLI 78 BB METAL ŞARJÖR
ARES TX SİSTEMİ, CO2 O GAZI İÇİN HAZIRLANMIŞTIR 
AYARLANABİLİR VE YANAKLI KATLANABİLİR DİPÇİK KAUÇUK ANTİ-SLIP KABZA
2x YAN RAYLAR 
2x NAMLU ALTINDA RAYLAR 
3x DİPÇİK RAYLAR AYARLANABİLİR 

ATIŞ MODLARI: EMNİYET, SİNGLE SHOT 
UZUNLUK 860mm-1090mm-1093mm 
AĞIRLIK 4700g 
SİYAH RENK
Diğer Özellikler
Stok KoduAR-MSR010
MarkaAres
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.