• Tüm Kategoriler
  • BlueBlue Conifer Jig Yem 130G

   BlueBlue Conifer Jig Yem 130G
   BlueBlue Conifer Jig Yem 130G
   BlueBlue Conifer Jig Yem 130G
   Görsel 1
   Görsel 2
   Görsel 3
   Fiyat:
   216,75 TL
   216.75 www.bayanpazar.com
   110,54 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   MADE IN JAPAN
   Hem slow yavaş hem de hızlı jig avlanmalar için ideal ve uyumludur

   Slow Jig avlanmalarda stabil bir hız ile aksiyon verip bazen aksiyon hızını arttırarak daha derin ve uzun dalışlar sağlayabilirsiniz

   Hızlı Jig avlanmalarda ise sadece kafada iğne kullanmanızı öneriyoruz, kuyrukta iğnesi kullanmamalısınız. Aksiyon hızı olarak ise dilediğiniz hızı tercih edebilirsiniz.
    
   İnce sutün yapısı ile çok hızlı dalar ve sert akıntılar veya su katmaları, çapraz akıntılar da dahi dibe daha net ve düzgün şekilde oturur. Conifer'in arzuladığınız derinliğe indiğini daha hızlı ve net şekilde hissedersiniz. 
    
   Jerk tarz hareketlendirmelerde yatay pozisyonda hafifçe yalpalayarak ve yavaşça düşer/dalar. Daha fazla misina boşaltırsanız daha uzunca yatay salınım sağlarsınız. Bu aksiyon tarzı kayalık bölgelerden açık denizlere kadar birçok türde ve merada çok etkili sonuçlara imza atmaktadır. Aksiyon hızlarını, bekleme sürelerini ve misina boşaltımını değiştirerek Conifer'in size çok farklı dalış ve düşüş aksiyonları sunmasını sağlayabilirsiniz. Bazen çalkalar, dengesizde döner, hızlıca düşer ve tüm bunları bir arada da yapabilir. Olta sizin elinizde..
    
   * Ürün iğnesiz şekilde satılmaktadır


   Diğer Özellikler
   Stok KoduBBCF-130-X
   MarkaBLUEBLUE
   Stok DurumuVar

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.