• Tüm Kategoriler
  • Craghoppers Caywood Gore-Tex Yağmurluk

   Craghoppers Caywood Gore-Tex Yağmurluk
   Görsel 1
   Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

   craghoppers caywood gore-tex yağmurluk

   gore-tex® teknolojisi sayesinde su geçirmez korumalı birinci sınıf deri ile üretilen hafif, outdoor yürüyüş ayakkabısı ile engel tanımadan patika gibi toprak zeminlerde doğa yürüyüşü veya isterseniz hızlı hareket edebilirsiniz.ürününüzün su geçirmezlik, rüzgar geçirmezlik veya nefes alabilirliğinden tam olarak memnun değilseniz, o zaman tamir edeceğiz, değiştireceğiz veya satın alma fiyatını iade edeceğiz.

   bu söz, yeni ürün alımları için geçerlidir ve ürünün yararlı ömrü için geçerlidir. zarar gören, kötüye kullanılan, uygun bakımdan yoksun olan veya gore'un yararlı ömrünün ötesine geçtiği düşünülen ürünler hariç tutulmuştur.

   you dry® sözünü tutarak garantilerimizde sss bölümüne bakınız.

   onarım, değiştirme, geri ödeme veya reddetme kararı, w.l'nin takdirine bağlıdır. gore & associates, ürün durumu ve geri dönüş sırasında faydalı ömür üzerine bir incelemeye dayanmaktadır. mevcut kusurlar su geçirmezlik, rüzgar geçirmezlik veya nefes alabilirlik ile ilgili olmalıdır. bunun dışında, iade edilen ürünler hasarsız ve tamamen işlevsel bir durumda olmalıdır. belli iadeler için makbuz istenebilir.

   aşağıda, dry® sözü'nü tutmak için garanti kapsamında değildir:

   yanlış kullanım: amaçlanan son kullanımın dışında bir amaç için kullanılan ürünler örneğin: kaya tırmanışına gitmek için hafif bir koşu ceketi kullanarak .

   hasar: son kullanım sonucunda ortaya çıkan, su geçirmez performansa veya amaçlanan işlevselliğe neden olan hasarlar örneğin: delikler, aşınma, yanmalar, kopuk düğmeler, fermuarlar, çekme kordonları, kanca ve ilmik tutturucular .

   bakım eksikliği: gore-tex ürünleri, en uzun süre dayanmaları ve ellerinden gelenin en iyisini yapmaları için düzenli bakım gerektirir. bakım eksikliği nedeniyle başarısız olduğu tespit edilen ürünler ele alınmayacaktır. bakım talimatlarımız için buraya tıklayın

   dwr eksikliği: ürünün amaçlandığı gibi çalışabilmesi için dayanıklı su itici dwr gereklidir. dwr'nin bu ürünün kullanım ömrü boyunca gerektiği şekilde yeniden uygulandığından emin olmak tüketicinin sorumluluğundadır. yeni dwr muamelesinin uygulanmasından sonra bile, eski veya ağır bir giysinin üzerinde artık boncuk bulunmayan su, giysinin kullanım ömrünün sonuna ulaştığının bir göstergesidir.

   yararlı ömrün sonu: tamamen işlevsel su geçirmez, rüzgar geçirmeyen ve nefes alabilen bir duruma karşı tamir veya restorasyon olasılığının ötesinde hasar görmüş veya aşınmış.

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu104914
   MarkaCraghoppers
   Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.