• Tüm Kategoriler
  • Fladen Maxximus MW Nano 3 Parça Spin Kamış

   Fladen Maxximus MW Nano 3 Parça Spin Kamış
   Fladen Maxximus MW Nano 3 Parça Spin Kamış
   Görsel 1
   Görsel 2
   Fiyat:
   1.488,75 TL
   1488.75 www.bayanpazar.com
   759,26 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.

   Daha doğrusal ve uzun atım imkanı sunan "Microwave" halkalar ile donatılmış "Nano" teknolojisi ile üretilen üst düzey spin kamış serisi

   3 parça 2.10-3.00 metre arası boy opsiyonlu

    

   FLADEN MAXXIMUS MW SERİSİ

   Spin kamışlar genel anlamda her tür maket balık sahte atışı için tasarlanmış ürünlerdir. Kullanıcı bu tür avlanma şeklinde kamışı uzun süre elinde tutup yüzlerce hatta bir sezonda binlerce kez atış yaptığı için bu ürünlerin mümkün oldukça hafif olması gerekmekte. Günümüz balıkçıları ise her ne kadar oldukça büyük türler hedefleyip ağır aksiyona sahip kamışlara ihtiyaç hissetselerde Spin kamışlar için orta seviyede aksiyon tarzı en idealidir. Spin kamışlar en yaygın olarak 1.95 - 2.7 metre arası uzunlukta olmakla beraber günümüzde 3.90 metreye kadar spin kamış kullanılmakta. En ideal takım için "baitcasting" diye tabir edilen spin makineler ile hafif çıkrıklar tercih edilmeli. Günümüzde ise Spin balıkçılıkta neredeyse suda ki her türe yönelik avlanmalar hedeflemekte. Bu realite hafif Spin kamışları balık ile mücadele sırasında dikkat çekici düzeyde ağır kamışlar ile eş değer performans sunar bir seviyeye zorlamış oldu.

   Yeni Maxximus MW Nano serileri tamamen yeni ve eşsiz Amerikan Micro Wave halkaların avantajlarına sahip. Bu halkalar uluslararası çapta düzenlenen 2 büyük Fuar Organizayonunda "Efttex" ve "Icast" tarafından "En etkileyici yenilik" ve "En iyi ürün" gibi ödüllere layık görüldü. Klasik halkalar ile farkı ise MW sistemde geniş ana halkanın içinde ayrıca bir mikro halka bulundurması. Bu ise atış sonrasında misinanın hızının klasik halkalara oranla çok daha yavaş azalması, sonucu ise daha uzun atış mesafesi. Ayrıca misinanın halka içindeki gezinme alanını daraltıp misinanın daha doğrusal boşalmasını sağladığı için daha isabetli atış yapmanızı sağlıyor. Diğer bir avantajı ise soft örgü misina kullanımında rüzgar kaynaklı düğümlenme riskini azaltması. Fladen MW serileri ilk etapta taşıma kolaylığı sunması açısından 3 parça olarak dizayn edilmiştir.

   NANO TEKNOLOJİSİ

   Nano teknoloji ile üretilmiş bir kamış normal lif sistemi ile üretilmiş bir kamıştan %30 daha kırlımaya karşı dirençlidir

   Ters yönde eğilmelere karşı esneyebilme becerisi

   Eksen basınç gerginliği direnci

   Yüksek basınç direnci

   Darbe yayma becerisi

   Esneyebilme; dayanıksızlığa karşı yüksek direnç

   Yüksek şok direnci

   Nano kamışı serilerimiz nano teknolojisi ile yeni çeşitlendirilebilir liflerden üretilmiştir. Bu sistem daha az materyal ile bile güçlü ve hafif bir kamış anlamına geliyor. Yüzeyi daha düz materyalden üretilmiş olduğundan yük bindiğinde kırılma olasılığı çok düşüktür. Bu ise kaldırma kuvvetinde çok ciddi bir artış demektir. Daha iyi denge ve daha düşük kırılma olasılığı sunar. Eğer bir kaza yada yanlış kullanım sonucu kırılırsa Nano parçalar normal kamışlar gibi kırılma bölgesinde keskin bir hal almayacaktır. Bu ise balıkçılarımızın güvenliği için bir artı.

    

   MAXXIMUS MW NANO SPINNING

   Fladen Maxximus Nano kamışlar modern Nano teknoloji ile üretilmiştir. Nano teknoloji klasik grafit ve karbon kamışlara oranla çok daha güçlü ama daha hafif ve ince kamışlar demek. Dış darbelere karşı daha yüksek direnç ile beraber daha fazla gerilebilme becerisi demek. Uluslararası anlamda Maxximus Nano kamışlar beklediğimizden çok daha fazla ve hızlı bir şekilde üst düzey balıkçılar arasında popüler olması Nano kamış serilerimizi geliştirmek ve genişletmek noktasında bizim için kaçınılmaz oldu.

    

   Maxximus MW Nano 210 CM : Hafif Spin at-çek avlanmaları için tek kelime ile mükemmel. Hafif ağırlıklı atışlarda MW halkalardan maksimum düzeyde faydalanacaksınız. İnanılmaz hafif parçalar ile elinizde fantastik bir balıkçılık mekanizmasına sahipsiniz!! 25 Gram'a kadar kaşık, döner kaşık ve maket balık ile maksimum performans alabilirsiniz.

   Maxximus MW Nano 240 CM : Farklı avlanma koşullarında kullanabileceğiniz muhteşem bir seri. Hafif spin avlanma kategorisinde Perch Amerikan Levreği - Tatlısu Levreği avlanmaları için, daha büyük yemler ile de Sudak ve Turna gibi daha ağır avlanmalar için idealdir. Sadelik ve mükemmelliğin buluştuğu nokta!!

   Maxximus MW Nano 270 CM : Kısa versiyonlardan daha güzlü bir sırt yapısına sahiptir. Bu versiyon daha büyük kaşık ve maket balıklar ile Sudak ve Turna ile denizde Levrek avlanmaları için idealdir. Göl ve nehir kıyısından avlanmalarınızda en iyi yoldaşınız olacak seri aynı zamanda bot/tekne ve trol avlanmaları için de idealdir.

   Maxximus MW Nano 300 CM 15-80 GR: Ağır nehir avlanmaları ile deniz kıyısından ağır avlanmalar ve "Shore Jig" için rakipsiz konumda. 80 Gram'a kadar şamadıra, kaşık ve maket balık ile rahatlıkla atış yapabilirsiniz.

   Maxximus MW Nano 300 CM 10-35 GR: Bu versiyon Alabalık avcılarının yeni gözdesi. Hayal edemeyeceğiniz mesafelere hayret ettirecek isabet oranları ile atışlar yapılabileceğine çevrenizdekiler de tanıklık edecek. Kamış boyu rahatlıkla uzun hazır takımları yüzdürebilme fırsatını sunmakla birlikte mini Alabalık yemleri ile 30 gram'a kadar daha ağır kaşıkları atabilmenize imkan vermekte.

    

   Ürün Kodu Boy Parça Atar Ağırlık
   F12-19210 210 CM 3 5-25 GR  158 GR
   F12-19240 240 CM 3 10-35 GR  182 GR
   F12-19270 270 CM 3 10-40 GR  195 GR
   F12-19300 300 CM 3 15-80 GR  268 GR
   F12-19301 300 CM 3 10-35 GR  250 GR

    

   Microwave Halka Maxximus Nano Kamış

    

    

   Diğer Özellikler
   Stok KoduF12-19-X
   MarkaFLADEN
   Stok DurumuVar

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.