KRYTAC ALPHA SDP Black AEG

KRYTAC ALPHA SDP BK
 

 
Alpha SDP, bir airsoft tabancanın manevra kabiliyetini ateş gücü ve tüfeğin kapasitesiyle birleştiren kompakt, hafif, tamamen metal bir AEG'dir. 

Orjinal AR tasarımına dayanan Alpha SDP, rahat bir tutuş için pürüzsüz bir yüzeye sahip fütüristik bir alüminyum el kundağında sahiptir. Alüminyum gövdede damgalı bir KRYTAC logosu bulunur. Replika airsoft M4 tarzı şarjörlerin hemen hepsiyle uyumludur.

Ek özellikler arasında çok yönlü bir atış selektörü ve KRYTAC rotary hop-up sistemine kolay erişim sağlayan bir bolt mekanizması vardır. KRYTAC hop-up, 15 ayar ayarına ve hızlı bir referans noktası için numaralandırılmış bir ayar çarkına sahiptir. 
 

Pil, çok çeşitli piller için geniş alan sağlamak üzere tasarlanmış KRYTAC Compact Carbine dipçiğin tampon tüpünde saklanır. 

Birçok KRYTAC da olduğu gibi tüfeğin performansının kalbi gearboxunda yatmaktadır. Alpha SDP, dahili olarak, elektronik sinyalleri düzenlemek ve tetik kontaklarını korumak için entegre MOSFET ile güçlendirilmiş 8 mm bilyalı yataklı bir gearboxa sahiptir. 

Alpha SDP, bir tüfekle aşinalık, kontroller ve ateş gücü sağlayan özellikle sınırlı alanlarda yüksek hızlı angajmanlar için ideal bir AEG'dir. 
 
FPS: 290 
Uzunluk: 527 mm - 610 mm 20,74 "- 24,02" Ayarlanabilir  
Ağırlık: 2500 g 5,5 lb  
İç Namlu: 135 mm 6. 05mm Çap  
Şarjör Kapasitesi: 300BB Hi-Cap M4 Tipi Şarjör. Tokyo Marui, Matrix, G&P ve diğer uyumlu M4 / M16 Serisi Airsoft AEG şarjörlerinin çoğuyla uyumludur.
Gearbox: Ver 2 Tam Metal, Tamamen Yükseltilebilir 
Motor: Uzun Tip 
Atış Modları: Yarı / Tam Otomatik, Emniyet 
Pil: 7,4v 1000mAh Küçük PEQ Tipi Li-Po önerilir Pil dahil değildir. Küçük Tamiya konektörüyle dipçiğe bağlanmıştır  
 
 


Diğer Özellikler
Stok KoduKTAEG-APSDP- BK01
MarkaKryTac
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.