Matrix 40mm M203 Bomba Atar M4 M16 Serisi Airsoft Tüfekler İçin Kısa Tip Çöl Rengi

Matrix 40mm M203 Bomba Atar M4 M16 Serisi Airsoft Tüfekler için Kısa tip - Çöl renk

*Ürün Tanıtım videosundaki Tüfekler ve Optik Thunder paket içeriğine dahil değildir. 
 
20mm lik Picatinny tipi raylara ya da namluya monte edilebilecek 2 ekleme kiti ile birlikte gelen Speed M203, kolayca sökülüp, takılabiliecek bir mekanizmaya sahiptir. 

Her türlü müsabakada ya da milsimlerde güvenle kullanabileceğiniz, yüksek kalite sıkıştırılmış polimerden üretilmiş Matrix "Speed" Serisi M203 Bomba Atar, M203 tipi bir launcher dan bekleyebileceğiniz her türlü özelliğe sahip. 

Tüfeklere %99 uyumlu olmasını sağlayacak şekilde her "Speed" M203 üzerinde 3 set ayrı montaj düzeneği bulunuyor.
Airsoft arenasında en güçlü ve en etkili araçlardan birisi olan M203 Airsoft Bomba Atar, BB'lerden, PaintBall'lere, Köpük Roketlere ve Nerf Toplarına kadar herşeyi rahatlıkla vuracak bir performansa sahip. Normalde tüfeklere aşırı yük bindiren bu takım launcherlerin tersine M203 Speed hem yapısı hem de sıkıştırılmış polimer malzemesi ile son derece hafif. 
Enjeksiyon sistemi ile kaliplanmış S&T dayanıklı polimerden üretilen M203 Airsoft Bomba Atar gerçek metal alaşım benzerleri kadar dayanıklı ve üstün performans becerilerine sahip. 
M4/M16 tipi en popüler Airsoft dış namluların hepsiyle uyumlu olmak üzere tasarlanmış M203 Speed Airsoft Bomba Atar, aynı zamanda 20mm lik RIS adaptörü sayesinde 20mm aksesuar raylarına da kolayca takılabiliyor. M203 cephanenize gönül rahatlığıyla katabileceğiniz, çok yönlü bir launcher.
 
Özellikleri 
  • RIS / Weaver / Picatinny, Namlu ve Klemplere uyabilecek düzeneğiyle birlikte airsoft piyasasındaki tüfeklerin 99% una monte edilebilmektedir. 
  • Metal alaşımla güçlendirilmiş, enjeksiyon döküm polimer gövdeye sahiptir. 
  • RIS El Kundağı ile birlikte de kullanılabilecek 20mm ray adaptörlerinin yanısıra en popüler M4/M16 modellerine de kolaylıkla monte edilebilecek düzenekleri bulunur. 
  • 40mm Stili Airsoft Grenade'lerle uyumludur. 
  • Short-Throw Tetik, kolay kontrol edilebilir grenade tüp mandalı
  • Renk: Siyah
  • Uzunluk: ~41cm
  • FPS Çıkış Hızı: 200-350 FPS

Diğer Özellikler
Stok KoduGL-M203-S-DE
MarkaMatrix
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.