RAVEN Glock G18 GBB Airsoft Tabanca FULL AUTO ATIŞ

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

RAVEN - EU Series 18 Tam Otomatik GBB Tabanca - Siyah

RAVEN, WE EU G Serisi Tabanca Ailesinin bir ürünü olarak NUPROL tarafından Taiwan'da doğmuş bir markadır.
RAVEN - EU18 Series, Tam Otomatik GBB Tabanca hafif ve dayanıklı Polimer Alt Gövde, Metal Alaşımlı Sürgüsüyle ön plana çıkıyor. Tabanca da tek atışlık ya da tetik bırakılana kadar seri atış yapan atış sistemlerinin seçilebiliyor olmasına ek olarak aynı zamanda gerçekçi bir geri tepme duygusu da veriyor. 
 
 

Kare nişangahları ve dikdörtgen gövdesi ile hızlı hedef almayı kolaylaştıran tabancanın, dikdörtgen arka profili kullanıcıların görüş açılarını geliştirecek şekilde ayarlanmış.
Tabancanın kabzasında ise ele oturan ve kaymayı önleyen Gen4 Çerçeve, değiştirlebilir arka bantlarıyla farklı büyüklüklerdeki ellere uyumlanabiliyor. Aynı zamanda tekstürlü yapısı ile gerçekçi bir duygu uyandıran kabza, eldiven giyerken bile kolaylıkla tutulabiliyor.
Aynı zamanda geliştirilmiş şarjör çıkartma özelliği ile atış anında bile kolayca şarjör değiştirilmesini sağlayan tabanca yedek nozzle ve O-Ring Seal Donanımıyla zaman içinde yıpranan parçaların kolaylıkla değiştirilmesine olanak tanıyor. 

WE Avrupa G-Serisi parça ve aksesuarları ile tam uyumlu olan tabancada aynı zamanda WE Avrupa G-Serisi şarjörler de kullanılabiliyor. 

Oyunlar esnasında rakipler tarafından sıkıştırıldığınızda ya da asıl tüfeğiniz bir sebeple kullanılamaz durumda olduğunda harika bir yardımcı tabanca olarak kullanabileceğiniz RAVEN - EU Series 18 Tam Otomatik GBB Tabanca son derece hafif ve esnek yapısı ile ön plana çıkıyor. 


Üretici: RAVEN
Renk: Siyah
Atış Seçici: Yarı/Tam Otomatik
Şarjör Kapasitesi: 25 BB Gaz
FPS : 298fps 0.20g BB, NUPROL - 2.0 GREEN 300g Gaz -Green, Oda Sıcaklığı:10.1°c
Güç Kaynağı: Gaz
Yapı: Polimer Çerçeve, Metal Alaşımlı Üst Gövde
Hop Up: Ayarlanabilir
Uyumluluk:
RAVEN - EU Series 17/18/33 25BB Şarjör - Siyah
WE Europe G-Series G17/18/33BB Şarjör - Siyah
WE Europe G-Series Co2 Şarjör-Siyah

Diğer Özellikler
Stok KoduNP-RGP-01-01
MarkaNuprol
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.